WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE

24.03.2019 r.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1/ Bóg zapłać za kolektę przeznaczoną na cele Archidiecezji. Za tydzień wspieramy Parafię.

2/ Zapraszamy na Gorzkie Żale w NIEDZIELE o 15,15 oraz na Drogę Krzyżową w PIĄTKI o 16,30 lub 20,00.

3/ W PONIEDZIAŁEK Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zachęcamy do udziału we Mszy o 17,30. To dzień, w którym dokonujemy duchowej adopcji dziecka poczętego. Zachęcamy do tradycyjnej, niezwykle ważnej praktyki. Deklaracje dla chętnych wyłożone są pod chórem, można je też otrzymać w zakrystii. Wypełnione w domu, przynosimy na poniedziałkową Eucharystię.

4/ W PONIEDZIAŁEK  po Mszy otwarte spotkanie organizowane przez Koło Radia Maryja. W programie film o pobycie ks. Proboszcza Andrzeja Maślanki na Alasce. Zapraszamy wszystkich chętnych.

5/ W CZWARTEK po Mszy modlitwa Apostolstwa Dobrej  Śmierci. Natomiast o 19,15 do Kaplicy Miłosierdzia zapraszam wszystkich Ministrantów wraz z Rodzicami.

6/ W przyszłą NIEDZIELĘ o 18,00 trzecie spotkanie przedmałżeńskie (sala nr 1).

7/Dziękuję wszystkim osobom, które w minionym tygodniu zadbały o czystość naszej świątyni i salek. W tym tygodniu troskę tę powierzam Mieszkańcom z ul. Ruchu Oporu, numery: 4, 6, 8, 16, 18 oraz z ul. Kowola.

8/  W zakrystii i pod chórem jest do nabycia nowy numer Gościa i Małego Gościa.

Zapowiedzi wydarzeń:

- Dyżur Pani Prawnik – PONIEDZIAŁEK 8 kwietnia od 18,30

- Dzień Skupienia Pracowników Służby Zdrowia – SOBOTA 13 kwietnia, Bieruń, godz. 11,00.

- Misterium Męki Pańskiej oczyma współczesnych odczytane – zaprasza Parafialny Zespół Teatralny – NIEDZIELA 14 kwietnia, po Mszy o 16,00.

- Pielgrzymka autokarowa: Częstochowa – Gidle - Licheń – 12-15 lipca. Zapisy w zakrystii.

"Szkoła dla dzieci niepełnosprawnych przy Ośrodku Blogosławiona Karolina w Lędzinach rozpoczyna nabór na rok szkolny 2019/2020. O miejsce mogą sie ubiegać dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, lub zajęc rewalidacyjno-wychowawczych. Zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania sie z naszą ofertą. Szczegóły dostepne na ulotkach i plakacie"

Hasło roku 2018/2019

„W mocy Bożego Ducha”