WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE

21.01.2018 r.

III NIEDZIELA ROKU LITURGICZNEGO

1/  Kolekta dzisiejszej niedzieli na opłacenie energii elektrycznej. Za tydzień także na cele naszej parafii.

2/ Do CZWARTKU trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Módlmy się o łaskę wzajemnej pomocy i wymiany darów duchowych miedzy uczniami Zbawiciela.

3/ Kontynuujemy duszpasterską wizytę rodzin. Kolęda dodatkowa w NIEDZIELĘ 4 lutego, od godz. 14,00. Zgłoszenia u Pana Kościelnego. Możliwe są też odwiedziny w innym terminie, uzgodnionym z Księdzem proboszczem.

4/ W SOBOTĘ o 12,00 Msza św. w intencji Wspólnoty Radia Maryja.

5/ Na czas odwiedzin duszpasterskich zawieszone są wszystkie spotkania grup formacyjnych pod przewodnictwem księdza proboszcza. Kancelaria czynna zasadniczo w piątki i soboty po Mszy wieczornej.

6/ Z każdym miesiącem wydłuża się lista chorych, których imiona polecamy Bogu podczas codziennej Eucharystii. Dlatego też, począwszy od pierwszej soboty lutego, zgłaszamy jedynie imiona chorych z terenu naszej Parafii, ewentualnie najbliższych krewnych, mieszkających poza parafią. Czas objęcia omawianą formą modlitwy wynosi zasadniczo miesiąc. Wszystkich Chorych a także ich bliskich, zapraszamy na pierwszą w tym roku Eucharystię o uzdrowienie duszy i ciała, którą odprawimy w PIĄTEK 9 lutego o 17,30.

7/Dziękuję wszystkim osobom, które w minionym tygodniu zadbały o czystość naszego kościoła i salek.. W tym tygodniu troskę o czystość świątyni powierzam Mieszkańcom z ulicy Cichy Kącik, numery: 3, 4, 4b, 5, 7, 8, 8a, 8b, 11, 13, 16, 17, 20, 20a  .

8/ Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Jest już najnowszy Mały Gość Niedzielny, z płytą Małe TGD.

Zapowiedzi wydarzeń:

- Odwiedziny Chorych z posługą sakramentalną  – w PIĄTEK, 2 lutego, od 9,00.

Hasło roku 2017/2019

„Duch, który umacnia miłość”